TANSA 19. KEZ ISAF FUARINDA

Tansa CEO ‘su Yalçın SARI; ISAF Fuarı, Tansa Turnike olarak her yıl düzenli katıldığımız ve bizim için oldukça önem arz eden fuarlardan biridir. Her sene farklı katılımcıların bir araya geldiği, yeni firmalarla tanışmamıza ve sektörel ilişkilerimizi genişletmeye katkı sağlayan önemli bir organizasyondur. 2020 yılında pandemi sebebiyle, maalesef bu önemli organizasyondan mahrum kaldık. Tüm sektörlerde olduğu gibi güvenlik sektörü de bu sancılı süreci yaşadı ve hala da yaşamaya devam ediyor. Bizim için son derece önem arz eden ISAF Fuarı’nda  yerimizi alacak olmaktan son derece heyecan ve mutluluk duymaktayız.

Bu yıl hem yurt içi hem yurt dışı katılımcılarını çok daha güçlü bir altyapıyla karşılamayı bekliyoruz. 2020’de vermiş olduğumuz arayla birlikte takdir edersiniz ki; yenilikçi ve dinamik havanın yaygın olduğu bir ortama fazlasıyla ihtiyaç duymaktayız. Sektörlerin kendi yenilikçi çözümlerini sergilemesine ev sahipliği yapacak olan ISAF’tan beklentilerimiz benzer ölçüdedir. Keyifli bir fuar etkinliği olmasını dileriz.

Tansa olarak 2020 pandemi sürecinde insan sağlığına fayda sağlamak adına hijyen ürün gruplarımızı geliştirdik. “Dezenfeksiyon Sistemleri ve Çözümlerinin” Ar-Ge hazırlık sürecini tamamlayarak insanların kullanımına sunduk.

2021’e dair en büyük yatırım hamlemizi ise yurt dışı pazarında gerçekleştirdik. Yaptığımız yatırımlarla birlikte yeni ürün ve ürün gruplarımızı geliştirerek üretim ağımıza yeni bir ivme kazandırmış olduk. Bu yıl ISAF Fuarı’nda  yeni ürünlerimizi sergilemeyi planlıyoruz.

Bu sene ISAF fuarında mevcut modellerimizin yanı sıra, yeni nesil turnikelerimizin tanıtımını da gerçekleştiriyor olacağız. Ayrıca pandemiye yönelik geliştirdiğimiz ürün ve çözümler de yine standımızı ziyaret edenleri karşılıyor olacak.