HAN ELEKTRONİK, 22. YILDIR ARALIKSIZ ISAF’TA

Güvenlik sektöründe yenilikçi, güvenilir, katma değeri yüksek, teknolojik ve  geniş ürün portföyü ile müşterilere profesyonel çözümler ve üst düzey hizmetler sunan Han Elektronik, ISAF’ta 22. kez yer alacak.

Türkiye’nin güvenlik çözümü AVerDiGi ve SPY markaları ile Analog ve IP sistemlerde tek platform tek yazılım CCTV çözümleri, kurumsal video gözetim çözümleri için proje segmenti Milesight markası, dünya devi Honeywell yangın alarm sistemleri, akıllı ev destekli hırsız alarm çözümleri ve alarm takip yazılımı, kameraya gömülü plaka tanıma yazılımı, network ürünleri ve kablosuz aktarıcılar ve yapay zeka destekli video gözetim çözümleri Han standının temel çözümleri olacak. Bunların yanında teknolojik anlamda H265+ teknolojisi, SIP/VoIP desteği, 4K destekli kameralar, 180/360° derece panoramik kameralar, yüz tanıma kameraları, 3. Parti entegre yazılımlar, akıllı analizli cihazlar, adresli yangın algılama çözümleri ve yapay zeka uygulamaları tanıtılacak teknolojiler arasındadır.

Her yıl olduğunu gibi bu yıl da ISAF’a özel çalışma yapacak olan Han Elektronik, yeni teknoloji ve inovatif ürünlere dair ne varsa çözüm ortaklarıyla buluşturmayı hedeflemektedir.

Han Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Melis MADEN, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “ISAF Fuarı’na 22 yıldır aralıksız olarak katılmaktayız.  Genel olarak hem sektörel anlamda, hem de teknoloji anlamında bizler ile değerli partnerlerimiz arasında köprü olduğu, teknolojik anlamda yenilikleri çözüm ortaklarımıza sunmamıza olanak sağladığı ve ince çizgisini hiçbir zaman bozmadığı için ISAF’ı başarılı bir organizasyon olarak görmekteyiz.”