KOYUNCU ELEKTRONİK, TÜM DİSTRİBÜTÖRLÜK HİZMETLERİYLE ISAF’TA

Bilişim teknolojileri, elektronik güvenlik sistemleri ve tüketici elektroniği gibi iş dallarında, uluslararası markaların ürünlerini kullanıcılara satış kanalları üzerinden ulaştıran bir teknoloji distribütörü firması olan Koyuncu Elektronik, 9. kez ISAF’a katılım sağlayacak.

ISAF 2019 Fuarı’nda ana distribütörü olduğu Hikvision markasıyla ziyaretçileri buluşturacak olan Koyuncu Elektronik, yine ana distribütörü olduğu Axis, Milestone ve Seagate markalarına da standında yer verecek. İş ortakları ve ziyaretçiler için de çeşitli eğitim ve tanıtım organizasyonları gerçekleştirecek, CCTV, Access Control, depolama, yazılım ve görüntüleme teknolojileri alanlarındaki çözümlerinin ve distribütörlük hizmetlerinin tanıtımını yapacaktır.

Koyuncu Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Ali YİPELLİ, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “Ekonomik göstergelerin piyasaları tedirgin ettiği bir dönemi geride bırakırken, bu yıl iş olarak daha konsantre bir kitlenin ISAF Fuarı’nı ziyaret edeceğine ve fuarın kalitesinin ve veriminin artacağına inanıyorum.”