YANGINA KARŞI GÜVENLİ BİR YAŞAM İÇİN KURTARIR YANGIN

Yüksek kaliteli yangın söndürücü ve yangın söndürme sistemleri alanında öncü Kurtarır Yangın, 10. kez ISAF Fuarı’nda yer alacak.

ISAF 2019’da kendi üretimleri olan yangın söndürme cihazları, gazlı otomatik söndürme sistemleri, davlumbaz söndürme sistemleri, mobil köpük ünitesi, yangın dolapları, yangın algılama ve ihbar sistemleri ürünlerini tanıtıp, oda sızdırmazlık testi, satış sonrası dolum, bakım servisleri hizmetleri hakkında ziyaretçileri bilgilendirecek olan Kurtarır Yangın, içten kartuşlu yangın söndürme cihazları, oda sızdırmazlık testi, mikro modüler yangın söndürme sistemleri, yangın dolabı test ve bakım hizmetlerini de ön plana çıkarmayı hedeflemektedir.

Kurtarır Yangın Genel Müdürü Cahit ASİLTÜRK, ISAF Fire&Rescue Fuarı ile ilgili: “ISAF Fuarı’nı sektörümüzün gelişmesine büyük katkı sağlayan bir organizasyon olarak görmekteyiz. ISAF Fuarı sayesinde özellikle kamu kurumları ve uluslararası firma temsilcileri ile başarılı temaslar kurmaktayız. Bu yüzden ISAF Fuarı’nın her zaman büyüyerek devam etmesini temenni ediyoruz.”