ZAYIF AKIM’A DAİR NE VARSA NEAFOR’DA

Zayıf Akım sektöründe geleneksel yaklaşımlarla teknoloji ve yenilikleri harmanlayan Neafor Bilişim Teknolojileri, ilk kez ISAF Fuarı’na katılım sağlayacak.

ISAF 2019’a özel olarak, distribütörü olduğu markaların ve çözüm ortaklarının ürünlerini interaktif olarak tanıtacak olan Neafor, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerini de uygulamalı olarak anlatacaktır.

Firmanın gerçekleştirdiği ve devam eden projeleri; kamu binaları, hastaneler, üniversiteler, stadyumlar, eğitim kurumları, kule ve plazalar, oteller, alışveriş merkezleri, kültür ve kongre merkezleri, konutlar, villa, rezidanslar ve ticari yapıları içermektedir. Bu bağlamda ISAF Fuarı’nda, Data ve Network Sistemleri ve Kablolama, Sistem Odası Çözümleri, Toplantı Odası Çözümleri, Yangın Algılama ve Alarm, CCTV, Seslendirme ve Anons Sistemleri’ni sergileyecektir.

Neafor Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Furkan GÜROL, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “Zayıf Akım sektöründeki deneyim ve birikimlerimizi distribütörü olduğumuz dünya markalarının son teknoloji ürünlerinden faydalanarak en iyi şekilde, ulusal ve uluslararası girişimci ve bayilere sunmayı hedeflemekteyiz. Bu konuda Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği olan ISAF Fuarı’nın öneminin bilincindeyiz.”