HONEYWELL ve TEKNOMAKS İŞ BİRLİĞİ

Elektronik Güvenlik sistemleri 2013 yılı toplam satışlarında 2,5 Milyar $ büyüklüğüyle (2013 asmag değerleri) dünyanın bir numarası olan Honeywell, Vista IP CCTV çözümlerini, Teknomaks aracılığıyla sektörün büyük buluşması ISAF’ta, Türkiye güvenlik pazarına sunuyor.

Kurulduğu günden bugüne bina elektroniği alanında dünyanın en iyi ve en güvenilir markalarını iş ortaklarının ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda pazara sunan Teknomaks, 2014 itibariyle Honeywell Vista Analog ve IP CCTV Sistemlerinin tek yetkili distribütörü oldu. Güçlü stok, satış öncesi ve satış sonrası etkin hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknomaks, bu yeni ürün grubuyla iş ortaklarının ihtiyaçlarına kaliteli, rekabetçi, güvenilir ve birlikte kazandıran bir çözüm sunuyor.

Ülkemizde genellikle distribütörlerin ya tek bir sektörde var olduğunu, ya da tek bir markanın distribütörlüğünü yaparak çok geniş bir alana yayıldığını söyleyen Teknomaks, bina elektroniğinde iş ortakları üzerinden çözüm sunarak katma değer yaratan bir teknoloji distribütördür. Bu çözümleri sunarken teklif verdikleri sistemlerin doğru konfigüre edilip birbirleriyle uyumlu çalışacak şekilde ve hızlı bir satış öncesi ve sonrası süreç yönetimiyle iş ortaklarına ulaştırılmasına büyük önem veriyor.

Bu sayede müşterilerinin yangın, seslendirme ve CCTV gibi karmaşık sistemleri tek bir çatı altında, kolayca ve hızlı bir şekilde tedarik etmesini sağlıyor. Honeywell ile yapılan işbirliği sayesinde CCTV tarafındaki işlerinin büyük bir ivme kazandığını görüyoruz. Bu büyüyen ivme ile Honeywell ürünlerinin, Teknomaks’ın diğer hizmetleri içindeki payı da sürekli artış gösteriyor. Honeywell’in hem IP hem de analog ürünleri sayesinde daha çok müşteriye hitap ediliyor.