ANTEXPO İLE DÜNYANIN HER YERİNDEYİZ – ISAF

ANTEXPO İLE DÜNYANIN HER YERİNDEYİZ

ISAF,  Dünyanın heryerinde tanınmaya ve desteklerle büyümeye devam ediyor. Yurtdışında firmamız adına tanıtım çalışmaları, ziyaretçi organizasyonları ve alım heyeti organize eden ANTEXPO, hedeflenen ülkelerde çalışmaların yoğun olarak devam ettiğini belirtti.

ANTEXPO ile çalışmalarımız çerçevesinde, yaklaşık 30 ülkenin ataşeliği web sayfasında fuarımızın duyurusu yaptı, çeşitli yurtdışı derneklerle ve acentelerle görüşmeler yapıldı. Hedef ülkelerdeki 150’den fazla acente ile iletişime geçildi. Tüm bu çalışmalar sonrası bazı ülkelerin ilgili derneklerinden ISAF’a katılım ve destek talepleri geldi.

Global Security Magazine, Cyber Defense Magazine, India Safe Magazine, Information Security Research Association (ISRA), Australian Security Magazine, College of Energy and Electronics Technical University fuarımıza destek olan yurtdışı kuruluşlardan bazıları…

Çalıştığımız her kurum bizim adımıza ülkelerinde ISAF’ın tanıtımını yaparken, üyelerini de fuarımızla ilgili bilgilendiriyorlar. Böylece ISAF her ülkede tanınıyor, katılımcı ve ziyaretçileri ile büyümeye devam ediyor. Fuarımızda öngördüğümüz büyümeyi sağlamak ve yurtdışı katılımcı – ziyaretçi sayımızı daha da arttırmak için çalışmalara ağırlık verildi.