Hong Kong’daki fuarlarda binlerce firmaya ISAF’ın tanıtımı yapıldı – ISAF

Hong Kong’daki fuarlarda binlerce firmaya ISAF’ın tanıtımı yapıldı

Hong Kong’da gerçekleşen ve alanında dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan 4 önemli fuarda ISAF Fuarı’nın tanıtımı yapıldı.

11-14 Nisan’da Consumer Electronics, 13-16 Nisan’da HK Electronics, 13-16 Nisan’da Innoex Exhibitions ve 18-21 Nisan’da Smart Home & Security fuarlarına katılan binlerce firma ile görüşülerek yapılan ISAF Fuarı tanıtımı oldukça başarılı geçti.

Hong Kong’da yapılan çalışmalarda fuarın sektör firmalarına tanıtımının yanı sıra, Uzakdoğu’da önde gelen dernekler, sektör firmaları ve kuruluşlarla yoğun görüşmeler gerçekleştirildi. Yapılan görüşmelerde fuarda katılımcı olabilecek birçok firmaya bilgi aktarmanın yanı sıra fuarda alıcı olabilecek, yerli firmalar ile iş birliği yapabilecek alım heyetleri konusunda da önemli anlaşmalar yapıldı. Ayrıca, Uzakdoğu’daki görüşmelerin olumlu sonuçları, uluslararası iş birliklerinin güçlenmesine ve fuarın global etkisinin artmasına katkı sağlayacak. Bu anlaşmalar, ISAF’ta olan ilerlemeyi hızlandırarak, güncel yaklaşımların benimsenmesini ve daha verimli iş süreçlerinin geliştirilmesini destekleyecek.

2024 yılında ISAF Fuarı’na katılım ve ziyaret taleplerinde gözlenen artışın en önemli nedeni, sektörün uluslararası oyuncularının ülkemizi ve bulunduğumuz bölgeyi öncelikli hedef olarak belirlemesidir.

ISAF Fuarı, sektördeki uluslararası en büyük markaların ve firmalarının mutlaka katılımcı olarak yer almak istediği, alıcıların yeni ürünleri gözden geçirdiği, ara satıcıların ve proje firmalarının iş birliği görüşmelerini gerçekleştirdiği dünya çapındaki en önemli fuarlardan biri olarak öne çıkıyor.