Barfas Otomasyon, güvenlik sektörünün zirve buluşması ISAF’a katılıyor! – ISAF

Barfas Otomasyon, güvenlik sektörünün zirve buluşması ISAF’a katılıyor!

Firma, Onloi adıyla akıllı kilit ve erişim teknolojileri ürünlerini üretip satmaktadır. Yerli geçiş sistemleri ve mobil uygulamalar aracılığıyla erişimi ve misafir yönetimini kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır. Barfas Otomatik Tanımlama Sistemleri’nin temelini 2012 yılında attı. Türkiye’de RFID başta olmak üzere takip otomasyonu teknolojilerinin yaygınlaşması, tanınması, projelendirilmesi ve eğitimi konularında önemli başarılar elde etti. Dijitalleşmenin öneminin her geçen gün daha da arttığı ve endüstri 4.0 standartlarının yaygınlaştığı günümüzde yerli ve son teknoloji ürünleri üretmeyi kendimize amaç edindi.

Firma, UHF RFID, barkod, geçiş kontrol, parmak izi ve kart okuyucu cihazların dizaynını, yazılımını ve imalatını kendi markası altında yaparak ülkemizin elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlıyor.

ARGE’ye ve üretime verdiği önem doğrultusunda İstanbul teknopark tasarım ve Gaziantep üretim merkezlerimizde mühendis ekibini sürekli genişletiyor.

Faik Baharoğlu / Barfas Otomasyon / Yönetici
ISAF, her yıl sektörümüzün en önemli fuarlarından biridir. Özellikle son yıllarda yabancı ziyaretçi sayısındaki artış ve ürünlerimize olan ilgi, firmamız tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. ISAF, sektördeki son gelişmeleri takip etmek, yeni iş bağlantıları kurmak ve ürünlerimizi uluslararası platformda tanıtmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Yerli üretici olduğumuzdan ürünlerimizle maliyet avantajı sağlamaktayız. Rekabetçi ürünlerimizle yurtdışı pazarına ve yurt içi servis entegratörlerine ürünlerimizin farklı yönlerini tanıtmak ve yeni pazarlar bulmayı bekliyoruz.

Patent çalışmalarına devam ettiğimiz yeni ürünümüzün lansmanını ISAF fuarında yapmak niyetindeyiz.

ISAF’ta; akıllı kilit, QR kart okuyucular, otel kilit grupları, bireysel park bariyerleri, diğer kapı kilitleri ve dolap kilitleri ürün gruplarımızı tanıtacağız.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Barfas Elektronik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.