ZKTeco Güvenlik ve PDKS Sistemleri en etkin buluşma olan ISAF’ta! – ISAF

ZKTeco Güvenlik ve PDKS Sistemleri en etkin buluşma olan ISAF’ta!

ZKTeco; biyometrik doğrulama teknolojileri ve cihazları, personel devam ve zaman kontrol yazılımları, elektronik güvenlik ve geçiş yönetimi gibi birçok ürün grubunda üretim yapan Çin merkezli bir üreticidir. Çin Shenzhen borsasına kote olan ZKTeco, grup firmaları ZKDigimax ve Armatura ile, global olarak 45 denizaşırı şubesi ve 4.000’nin üzerinde personeliyle tüm dünya genelinde satış, teknik ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. ZKTeco Türkiye olarak İstanbul merkez ofisi ile yetkili distribütör ve iş ortakları ile Türkiye’de hizmet vermektedir.

Cihan İnal / ZKTeco Güvenlik ve PDKS Sistemleri / Satış ve İş Geliştirme Müdürü
ISAF, uzun yıllardır Türkiye’deki güvenlik sektörü için referans bir fuar konumunda. Nihai kullanıcıları ve sektör firmalarını bir araya getirme konusunda başarılı olunmuş ve önemli bir katma değer sağlanmıştır. Bu nedenle, bizler de her yıl katılım sağlamaya özen gösteriyoruz.

Özellikle son kullanıcıların katılımının artması ve kurumlarla birebir iletişim kurulabilmesi öncelikli hedefimizdir. Ayrıca, diğer sektör paydaşlarıyla bir araya gelerek yeni iş birlikleri geliştirmek de önem taşımaktadır. Bu şekilde, sektördeki gelişmeleri yakından takip edebilir, yenilikleri hızla benimseyebilir ve müşteri odaklı çözümler sunarak rekabet avantajı elde edebiliriz.

ZKTeco ürünlerimizin haricinde Armatura ve Digimax gibi grup markalarımızın yeni ürünlerini de tanıtacağız. Özellikle bulut tabanlı yazılımlarımızı ziyaretçilerimize sunacağız.

ISAF’ta; yeni nesil biyometrik okuyucular, personel devam ve geçiş kontrol sistemleri, bulut tabanlı yazılımlar, elektronik fiyat etiketleri, dijital raf ekranları ve otel kapı kilitlerimizi tanıtacağız.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta ZKTeco Güvenlik ve PDKS Sistemleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.