ISAF 2019 TÜM İHTİŞAMIYLA GERÇEKLEŞTİ – ISAF

ISAF 2019 TÜM İHTİŞAMIYLA GERÇEKLEŞTİ

Sektörün bugününü ortaya koyan ve gelecek yıllarına ışık tutan en önemli fuarı ISAF bu yıl yeniden yükselişini sürdürdü. İş profesyonellerini en doğru ziyaretçilerle bir araya getiren ISAF’ın fuar verileri bu yükselişin en önemli göstergesi olmuştur.

ISAF, 17-20 Ekim tarihlerinde 23. kez tüm sektörü ve sektörün her kesiminden iş profesyonelleri bir araya getirdi.

Tüm katılımcı ve ziyaretçilerden olumlu geri dönüşler alan ISAF’ın katılımcı memnuniyet oranı da %100’e yakın gerçekleşti.

20.000 m2 alan dahilinde 229 stantta 660 firmanın binlerce markasını sergilediği ISAF’ta, geçen yıllara oranla artan katılımcı sayısıyla birlikte, sergilenen ürün sayısı da artmıştır. 39 ülkeden 660 firmanın ürünlerinin yer aldığı ISAF’ta katılımcılar gelenekselleşmiş ürünlerinin yanı sıra, son teknoloji ürünlerini ISAF Fuarı’na özel olarak sergilemeleri ile ziyaretçilerimiz günümüz teknolojisini yakından takip ederken, geleceğin teknolojilerini de tanıma fırsatı yakalamışlardır.

Yurtiçinde her bölgeden ziyaretçinin takip ettiği ISAF’ta bu yıl hem yurtiçi hem de yurtdışı ziyaretçi sayısında büyük artışlar gerçekleşmiştir. Toplamda 69 ülkeden 18.320 kişinin ziyaret ettiği ISAF’ta yurtiçi ziyaretçi sayısı 17.255 iken, yurtdışı ziyaretçi sayısı da 1.065 olmuştur.

ISAF 2019’a dair çok daha ayrıntılı verileri içeren “Kapanış Raporu”nu bu linkten inceleyebilirsiniz.