ISAF 2020 SÜRPRİZ GELİŞMELERLE HAZIRLANIYOR – ISAF

ISAF 2020 SÜRPRİZ GELİŞMELERLE HAZIRLANIYOR

Sektörün birkaç adım önünde, gelişmeleri takip etmek isteyen tüm katılımcılar ve ziyaretçiler için ISAF 2020 büyük sürprizlerle hazırlanıyor.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde 24. Kez gerçekleşecek olan ISAF Fuarı geçmiş yıllara oranla daha farklı bir yüz ile sektörü bir araya getirecek.

Security, IT Security, Smart Home, Fire&Rescue, Safety&Health olmak üzere 5 ana başlık olarak düzenlenmekte olan ISAF, 2020 yılında IT Security içeriği ve Smart Home içeriğinde yapılacak değişimle çok daha farklı bir görüntüyle sektör ile buluşacak.

IT Security Fuarı’nın kapsamı genişletilerek Cyber Security şekilde düzenlenirken, Smart Home Fuarı’nın adı da Smart Life Fuarı olarak değiştirildi. Bu değişiklik ile birlikte, Cyber Security alanında faaliyet gösteren firmalar ile sektör profesyonellerinin daha fazla katılımının sağlanması, Smart Life başlığı ile ise Smart alanının genişletilmesi hedeflendi.

ISAF Fuarı’nın düzenli ziyaretçileri bu değişiklik ile birlikte çok daha geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşıp faaliyet alanlarını genişletirken, Smart Life Fuarı’nda ise en son teknoloji ürünlerini, hayatımızı kolaylaştıran teknolojileri izleyebilecekler.

Tüm sektörü ISAF’ın bu heyecan verici değişimini yaşamak için katılmaya davet ediyoruz.