ISAF, 23. YILINDA YİNE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. – ISAF

ISAF, 23. YILINDA YİNE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde 23.kez gerçekleşecek olan ISAF, Nisan ayı sonu itibarı ile bir önceki yıla oranla %17’lik büyüme gerçekleştirdi.

Ekonomide yaşanan global daralmaya rağmen Ekim 2018’de gerçekleşen ISAF Fuarı ve Mart 2019’da gerçekleşen ISAF Exclusive Fuarı ve Konferansı’nda yaşanan büyümeler, ISAF’ın 2019 yılında yine önemli ölçüde büyüyerek yoluna devam edeceğinin göstergesi oldu.

Fuar alanı ve katılımcı sayısında yaşanan artıştan daha önemlisi, son 2 organizasyonda gerçekleşen ziyaretçi sayısı ve kalitesindeki artış oldu.

ISAF 2018’de ziyaretçi sayısı ve niteliğindeki artış ile ilgili fuar katılımcılarından %90’ın üzerinde olumlu yorumlar geldi. 2019 yılı fuarının bir önceki yıla oranla daha büyük bir büyüme ile gerçekleşeceği de bugünden görülebilmektedir.

Katılımcı sayısında bir önceki yıla oranla, gün itibarı ile yaşanan %17’lik artışın ziyaretçiye de aynı oranda yansıması beklenmektedir. Hali hazırda başlamış olan ziyaretçi çalışması ve fuara davet çalışmalarına gelen yorumlar da ISAF’ın 2019 yılında muhteşem geçeceğini gösteriyor.

Tüm sektör temsilcilerini sektörün en önemli ticari hareketlerinin gerçekleşeceği ISAF’ta yer almaya davet ediyor ve katılımı tavsiye ediyoruz.

Sektörün iş yapmak için en doğru adresi olan ISAF, 17-20 Ekim’de tüm sektörün tüm kesimlerinin ve tüm paydaşlarının buluşma noktası olacaktır.