Ziyaretçi Organizasyonu

11-14 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı yaklaştıkça ziyaretçi organizasyon çalışmaları da yoğunlaşıyor.

Fuarın hedef ziyaretçilerinden ve geçmiş yıllardaki ziyaretçilerden oluşan 200.000’in üzerindeki data üzerinde aylardır devam eden güncelleme çalışmaları tamamlandı.

Ağustos ayı başı itibarı ile organizasyon bünyesindeki ekip tarafından tüm sektör firmalarının aranmasına başlandı. Güvenlik, Yangın, İş Sağlığı Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Akıllı Binalar sektörlerinde faaliyet gösteren tüm yurtiçi firmalar tek tek aranıp fuara davet ediliyor.

Bu çalışmanın yanısıra ayrı bir ekip tarafından da Ticaret-Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Kamu Kurumları listeleri üzerinde detaylı çalışmalar başladı. Bu çalışma kapsamında tüm odalar ve OSB’ler ile yazışmalar yapılmakta, üyelerin bilgilendirilmesi ve davet edilmesi konusunda çalışmalar yürütülmektedir.

Yine onbinlerce datadan oluşan yurtdışına yönelik çalışmalar de birebir e-mailler vasıtasıyla yürütülmektedir. Birebir yazışmalarla davet edilen ve sektör firmalarından oluşan hedef ziyaretçilerimize yönelik yapılan çalışmalar, yurtdışı ziyaretçi sayısında artış olacağını bugünden göstermektedir.

Ağustos ayı boyunca yurtiçi ve yurtdışı sektör firmalarına yönelik çalışmalar devam ederken, diğer ekipler tarafından da tüm diğer hedef ziyaretçi listeleri güncellenmiş ve yapılacak olan çalışmalar önemli ölçüde tamamlanmış olacaktır.

ISAF 2018’in tüm yıllardan çok daha başarılı bir fuar olması için Eylül ve Ekim ayları boyunca da farklı  çalışmalar detaylı olarak yürütülecektir.