ISAF İÇİN HAZIRLIKLAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Türkiye’de Güvenlik Sistemleri, Bilgi ve Ağ Güvenliği ve Akıllı Binalar sektörlerinde bölgenin en büyük etkinliği olan ISAF, bu yıl 17-20 Eylül tarihlerinde 19.kez ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Düzenlendiği her yıl hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısını sürekli arttırarak yoluna devam eden ISAF’ın 2015 yılı tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar yapılan çalışmalara bakıldığında, basılı medyada 11 yurtiçi yayına reklam verilirken, 8 sektörel bazda yayın yapan dergiye insert davetiye eklenmiştir. Bununla birlikte, ISAF ile ilgili sektörleri kapsayan 63’ün üzerinde basılı ve internet yayınına fuarın basılı bültenleri her ay düzenli olarak gönderilmeye devam etmektedir. 

Çoğunluğu uluslararası alanda faaliyet gösteren, özel şartlar dâhilinde anlaşma yapılmış olan, içinde yayın, dernek, oda, vakıf ya da kamu kurumlarının da bulunduğu 34’ün üzerinde kuruluşun üyelerine yönelik fuarın tanıtımı amacıyla e-mail çalışması yapılmıştır. Bunlarla birlikte, internet ortamına yönelik olarak, hem sektörel hem de genel bazda yayın yapan ulusal ve uluslararası 39 önemli web sitesi ile anlaşma yapılmış ve bu anlaşma gereği basın bültenleri yayınlanmıştır.

Basılı ve görsel medyada sürdürülen yoğun çalışmaların yanı sıra, sektöre yönelik faaliyetler dahilinde ise, ticaret ve sanayi odaları ve organize sanayi gölgeleri üzerinden sektördeki paydaşlarla birebir diyalog kurularak iletişime geçilmiştir. Şu ana kadar 30’un üzerinde, içerisinde yerli ve yabancı sektörel derneklerin, meslek odalarının ve vakıfların olduğu kurumlarla yazışmalar ve görüşmeler yapılmış, yapılan görüşmeler neticesinde varılan anlaşmaların kapsamı dahilinde dernek, oda ve vakıfların üyelerine duyuru yapmaları talep edilmiştir.