IT SECURITY KONFERANSI ISAF İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz IT Security Konferansı, 2015 yılında büyümesini devam ettiriyor.

Türkiye’de bilgi ve ağ güvenliği konularında en önemli etkinlik olma kimliğini kazanan IT Security Konferansı, eş zamanlı düzenlenen ISAF IT Security Fuarı ile aynı zamanda sektörün bilgi merkezi olma özelliğini de her yıl pekiştiriyor.

Fuarın ve konferansın etkileşiminin daha fazla olması amacıyla, fuar alanı içinde düzenlenmiş özel bir alanda gerçekleşen IT Security Konferansı, bu yıl çok önemli katılımcıları ve önemli konuları bünyesinde barındırıyor.

IT güvenliği alanında Türkiye’nin en önemli etkinliği olan IT Security Konferansı, ISAF IT Security Fuarıyla birlikte yakaladığı sinerji ile tüm katılımcıların önemli iş bağlantıları yaptığı ve sektörü bilgilendiren bir organizasyon olacaktır.

Sektörün en önemli ziyaretçileri ile bir araya geleceğiniz bu önemli etkinlikte sizi de yerinizi almak üzere aramıza davet ediyoruz.

Konferans hakkında daha detaylı bilgi için www.itsecurityconf.com sitemizi ziyaret edebilir veya ilgili linklerden bilgilere ulaşabilirsiniz.