ÖLÇSAN 19. ISAF’A KATILIYOR

Ölçsan, seçtiği uzmanlık alanlarında vizyoner bakışı, çözüm odaklı özgün yaklaşımı ve 30 yıllık tecrübesiyle başta fiziksel ve sanal güvenlik olmak üzere, biyometri, akıllı kartlar ve mobil çözümler alanında çözüm üreticisi ve sistem entegratörü olarak sektöre hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana devam ettirdiği Ar-Ge çalışmalarının sonucunda kazandığı tecrübe sayesinde, geniş vizyonu ve uzman kadrosuyla anahtar teslim proje uygulamalarının yanı sıra danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Kendi alanlarında lider küresel iş ortakları ile bilişim teknolojilerinin ve kalitenin temsilcisi olan Ölçsan, en iyi çözümlerle 30 yılı aşkın süredir sektöre değer katmaktadır.

Kamu, savunma, sağlık, eğitim, bankacılık, telekomünikasyon, ulaştırma gibi pek çok alanda görev yapan firmalara ürün ve hizmet sağlayan Ölçsan, ithalatını ve temsilciliğini yaptığı ürünlerin garantilerini, dağıtıcılar ve bayiler kanalı ile son kullanıcılara ulaştırmaktadır.

ISAF Security Fuarı’nda K!M, Morpho, Eyeverify, Nitgen, HID, Defendec , Irience ve Eyelock firmalarının geçiş kontrol, biyometri, akıllı kartlar, çevre ve sınır güvenliği alanlarında kullanılan ürünleri tanıtacak olan Ölçsan, Defendec ve K!M firmalarının ürünleri ile ön planda olacak.