KAYA SAFETY İLK KEZ ISAF FUARI’NDA

Kaya Safety  Pazarlama Direktörü Cüneyt Uslu ; “ISAF Fuarı’na Kaya Safety olarak ilk kez katılacağız. Birbiriyle bağlantılı 5 fuarın birleşimiyle meydana gelen ve 25. kez düzenlenen bu etkinlikte güvenlik alanındaki diğer öncü firmalarla, pandemi sonrasında bir araya geleceğimiz için memnunuz. ISAF’ın marka değeri,uzun yılların deneyimi ve bilgi birikiminin çok değerli olduğunu düşünüyoruz.

Pandemi nedeniyle kapalı geçen dönemin sonunda ISAF Fuarı’nın yoğun önlemlerle güvenli bir şekilde geçeceğine inanıyoruz .5 farklı fuarın bir arada olmasının, farklı alanda üretim ve/veya satış yapan firmaların ortak platformda buluşturabileceğini, iş sağlığı ve güvenliği sektörü dışında farklı sektörlerde alanında başarılı katılımcılar ile iş birlikleri kurulabileceğini düşünüyoruz. Farklı sektörlerdeki katılımcılar ve ziyaretçiler ile birçok toplantının ve görüşmenin yapılabileceğini düşünüyoruz, bu görüşmelerin bilinirliğe katkı sağlayacağını öngörüyoruz.

2019 yılının son çeyreğinde 200 yerlileştirme projesi adı altında başlattığımız çalışmalarımızı pandemi döneminde devam ettirme ve hayata geçirme fırsatımız oldu. Bu projelerden bazılarını ilk kez ISAF’ta ziyaretçilere sunmayı planlamaktayız.

Fuara, İş sağlığı ve güvenliği sektörünün bir kolu olan “Yüksekte Çalışma” alanındaki ürünlerimiz, yine bu alanda eğitim hizmet birimimizin sağlamış olduğu akredite eğitimler ve danışmanlık hizmetlerimiz ile katılım sağlayacağız. Diğer bir iş birimimiz olan Kaya Ropes’un ürettiği halatları da sergileyeceğiz.”