KEDACOM 2. KEZ ISAF FUARI’NDA..!

Kedacom Bilişim 2009 yılında hizmete girmiş bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana, güvenlik sektöründe yenilikçi ve son teknoloji ürünleri bayileri ile buluşturan Kedacom Bilişim A.Ş. özellikle CCTV ve diğer tüm zayıf akım sistemlerinde faaliyet göstermektedir. 2014 yılında tüm dünya çapında özellikle IP CCTV, Video Konferans, Mobil CCTV, Akıllı Şehir ve Video Wall gibi proje ürünleriyle öncü bir isim haline gelmiş KEDACOM markasının Türkiye Exclusive Distribütörlüğünü alarak, askeri projeler, sınır projeler, mobil çözümler, akıllı şehir başta olmak üzere, AVM, otel, yaşam merkezleri, ofisler vb. olmak üzere çok sayıda büyük projede hızlı bir şekilde yükselmektedir.

ISAF 2019’da Profesyonel IP CCTV, Mobil Çözümler, Askeri Drone, Termal Kameralar, Akıllı Analiz, Kişi Tanımlama, Yüz Tanımlama, Akıllı Şehir Güvenliği ve bunun gibi video analiz çözümleri ile beraber, diğer zayıf akım konularında da tanıtım yapacak olan Kedacom Bilişim genellikle Çin menşei ürünleri kullanmaktadır.

Firmanın ürünleri her türlü projeye hitap etmekte olup; AVM, Otel, Okul, Yaşam Merkezi,  Ofis Center gibi özel projeler dışında özellikle Askeri Savunma Sanayi ve kolluk kuvvetlerinin iş gücünü azaltacak, sınır projeleri ve diğer kamu güvenliği alanları uzmanlık alanlarıdır.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Müdürlüğü, Başbakanlık, THY, Elite World hotel zinciri, fabrikalar vb. gibi bir çok referansı da bulunmaktadır.

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF 2019 Fuarı’nda Kedacom Bilişim’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.