ELEKTRAL 19. KEZ ISAF’A KATILIYOR..!

Elektral A.Ş. 1978 yılında kurulan, hem toplum konforu sunmak adına Satış Otomatı, hem de toplum güvenliğini sağlamak adına Güvenlik Dedektörü üreten ‘’yerli’’ ve ‘’milli’’ üretici bir firmadır. Yılda 12.000 adet dedektör ve 36.000 adet otomat üretme kapasitesi olup, aynı zamanda Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın en eski teknoloji fabrikası olma özelliğine sahiptir.

Satış otomatları bugün gerek özel, gerek kamu sektöründe birçok birimde hizmet sunmaktadır. Üretilen kapı ve el tipi metal dedektörler de çok geniş referans portföyüne sahip konumdadır. Anıtkabir’den özel işletmelere, EGM’ den TSK’ ya kadar tüm kurumlar yerli üretim olan ThruScan Güvenlik Dedektörlerine emanet konumdadır.

ISAF 2019 Fuarı’nda üretimi firmaya ait olan dünyanın en iyi 3 markası arasına giren Kapı Tipi Metal Dedektörleri ile fabrikalarda yeni bir dönem başlatan, işvereni ve işçiyi güvence altına almasının yanında sarf giderleri masrafının yarı yarıya düşmesini sağlayan İş Güvenliği Otomatı ve her işyerinin olmazsa olmazlarından Sıcak İçecek Otomatları tanıtılacaktır.

2019 yılı başında dünya standartlarının çok üzerinde NIJ 0601.02, NIJ 0601.03 ve ECAC kriterlerine sahip olan Yeni ThruScan sX-i model güvenlik dedektörü Elektral A.Ş. tarafından piyasaya sunulmuştur. Hali hazırda Satış Otomatı sektöründe de ülkemizde rakipsiz olmasına rağmen her sene kendini yenilemektedir. Bu yıl içinde yeni ARM Teknolojisi olarak adlandırılan sistemi otomatlarına entegre ederek dünyadaki yabancı menşeli rakiplerinin bir adım önüne geçmiş olacaktır. 2019 yılı başında da Toz Boya Fabrikasını da faaliyete geçirerek birbirine entegre 5 farklı üretim atölyesinde hizmet vermeye devam edecektir.

ELEKTRAL A.Ş.’nin öncelikli amacı tüm dünya pazarına hitap etmek ve dünyanın her köşesine ulaşmaktır. Özellikle Avrupa ve Asya kıtasından yoğun talep görmektedir. En son Atlas Okyanusunun göbeğine Guadeloupe Adası’na satış otomatı göndermiş, Hindistan Polis Teşkilatı ve havalimanları, İspanya-Barcelona metro istasyonu gibi alanlarda da varlığını göstermiştir.

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF 2019 Fuarı’nda Elektral A.Ş.’ye verimli bir fuar geçirmesini dileriz.