PESA ELEKTRİK İLK KEZ ISAF’A KATILIYOR

Pesa Elektrik  1981 yılında kurulan, 2100 m2 kapalı alana sahip taahhüt, pano ve ölçüm hizmetleri veren bir mühendislik firmasıdır. Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri, Video-Intercom, Araç Plaka Tanıma ve Sky ve sistemlerinin satış sonrası servis ve bakım hizmetleri firmanın sunduğu hizmetler arasındadır. Pesa Elektrik, menşei İspanya olan Bytechdesign firmasının Türkiye distribütörüdür. (www.bytechplanet.com)

Türkiye pazarına 2019 yılı itibari ile giriş yapan Pesa Elektrik’in bu yıl öncelikli hedefi markanın Türkiye ve komşu ülkelerin pazarında tanıtılmasıdır. Bu amaçla ürünlerin yazılımsal kontrolünün kolaylığı ve estetik açıdan pazarda bulunan diğer rakiplere göre bir farklılık yaratacağını ISAF’ta göstermek istemektedir.

Firmanın çalışma alanı endüstriyel tesisler,  limanlar, madenler, havalimanları, metrolar, kiralık alanlar, ofisler ve kompleks projelerdir. Ürünlerinden başlıcaları ise; Kart ve Parmak Okuyucu Grubu: Nüo Surf, Nüo Flux, Nüo Air, Nüo Tok K, Nüo Tok H, Nüo Swip, Nüo Pas , Nüo Awa, Nüo Chic, Video Intercom – Watchi&Mochi, Sky – Araç Plaka Tanıma ve Araç Geçiş Sistemleri’dir.

Hedef pazarları Türkiye ve komşu ülkelerimizdeki mevcut müşteri portföyü, yüksek güvenlikli sistemlerin ihtiyaç bulunduğu projeler, kurumsal firmalar, perakende satış, bankalar, endüstriyel tesisler, inşaat firmaları, estate agency, sağlık alanları, eğitim alanları ve müzelerdir.

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF 2019 Fuarı’nda Pesa Elektrik’e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.