KOLAGOM, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

1975 yılında kurulan Kolagom, kurulduğu günden bugüne sentetik köpükler, protein köpükler, yangın söndürme özel ürünleri olmak üzere tüm sıvı yangın söndürme kimyasallarının üretimini yapmaktadır. Kolagom tüm üretimini, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, IOS 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenlik Yönetim Sistemi ve TS EN 1568 1-2-3-4 ürün sertifikaları ile entegre olarak gerçekleştirmektedir.

ISAF Fire&Rescue Fuarı’na uzun yıllardır katılan Kolagom, 2018 fuarında ülke ve dünya standartlarına uygun olarak ülkemizde ürettiği sıvı yangın söndürme köpüklerinin tüm çeşitlerini sergileyecektir. Ancak, müşteri odaklı ve yenilikçi düşünce yapısına sahip Kolagom, fuarda tek bir ürünü ön plana çıkartmak yerine, kullanıcıya özel kimyasal çözümler sunduğunu hedef kitlesine benimsetmeyi amaçlamaktadır.

Faaliyet göstermeye başladığı 1975 yılından itibaren, ürün çeşitliliği üzerinde yenilikçi yaklaşımıyla çalışan ekibi ile belediyelere, itfaiyelere, kimya sanayindeki kurumsal firmalara, yangın söndürme sektöründeki kullanıcı işletmelere, çeşitli sanayi alanlarındaki son kullanıcılara yönelik çalışan Kolagom, tüm kullanıcılara ürünlerin satış sonrası her türlü desteği sunmakta olup, kullanıcı-tedarikçi dayanışması ile firmaya duyulan güven ve memnuniyeti arttırarak müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir.