KURTARIR YANGIN, ISAF’ta katılımcı olarak yerini aldı

Kurtarır Yangın Söndürme Sistemleri 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmanın kurucusu halen firmanın yönetim kurulu başkanlığını yürütmekte olan Cahit Asiltürk’tür. Kurtarır Yangın, tüm yangın sınıfları ile mücadele için ilgili standartlarda tanımlanmış her tip yangın söndürme cihazını son teknoloji ile donatılmış kendi tesislerinde üretmektedir. Üretimini yaptığı yangın söndürücülere satış sonrası dolum ve bakım servisi hizmetini de vermektedir. Ayrıca otomatik yangın söndürme sistemleri ile ilgili üretim, uygulama, dolum ve bakım servisi hizmetleri vermektedir.

ISAF Fire&Rescue Fuarı’nda yerini alan Kurtarır Yangın, fuarda kendi üretimi olan yangın söndürme cihazları, gazlı otomatik söndürme sistemleri, davlumbaz söndürme sistemleri, mobil köpük ünitesi, yangın dolapları, yangın algılama ve ihbar sistemleri ürünlerimizi tanıtıp, oda sızdırmazlık testi, satış sonrası dolum, bakım servisleri hizmetleri hakkında bilgi verecektir. Tüm bu ürünler arasında ön plana çıkartılması hedeflenen ürünler İçten kartuşlu yangın söndürme cihazları, oda sızdırmazlık testi, mikro modüler yangın söndürme sistemleri, yangın dolabı test ve bakım hizmetleri olacaktır.

Kurtarır Yangın’ın ürünleri tüm endüstriler için kullanımı zorunlu ürünlerdir. Bu yüzden tüm endüstriler hedef kitlesi arasında yer almaktadır. Önemli hedef sektörler arasında bina ve ofis yönetimleri, AVM, hastaneler, yurtlar, restoranlar, müzeler ve üniversiteler vardır.

Türkiye’de hizmet veren çeşitli endüstriyel tesis, savunma sanayi, hastane, plaza, restoranlar gibi birçok köklü kuruluşlar Kurtarır Yangın’ın referansları arasındadır.