KULELİ HORTUM Hedef Alıcı ile ISAF’ta Buluşacak

1967 yılında ilk imalatına başlamış olduğu yangın hortumu üretimi yapan KULELİ HORTUM, tamamen kullanıcıya hitap eden dışı bez ya da kaplamalı, içi ise kauçuklu yangın hortumu imal etmektedir. İtfaiye, yangın, orman ve denizcilik sektörlerine hizmet eden firma 14-17 Eylül’de ISAF FUARI çatısı altındaki 21. FIRE& RESCUE FUARI’nda yeni üretim yangın hortumları ile yeni ithal edilen turbo nozulları sergileyecek.

Üretimin yanında ithalat veya yerli olarak her çeşit yangın malzemesinin (hortum rakorları, yangın, su ve köpük lansları, yangın nozulları, yangın vanaları, yangın söndürme köpükleri, itfaiyeci korunma ekipmanları ve kurtarma malzemeleri gibi) alım satımını yapan KULELİ HORTUM yangın eğitim hizmeti de vermektedir. 14-17 Eylül tarihlerinde ISAF’ta Alman menşeili KW, TKW ve DRAEGER ile yerli üretim CVZ ve BİLDEN markalarını görücüye çıkaracak ve sektör profesyonellerini ağırlayacak.

Ürünlerinin kullanım alanları Belediye İtfaiye teşkilatları, Orman Genel Müdürlüğü İşletmeleri, Askeri kurumlar, Rafineriler, Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren tersaneler ve sanayi kuruluşları olan KULELİ HORTUM, bu yıl da hedef alıcısıyla ISAF FUARI’nda buluşmaya hazırlanıyor.