YAKUPOGLU AŞ. Yeni İş Güvenlik Ayakkabılarını ISAF FUARI’nda Sergileyecek

Askeri alanda tekstil, deri, ayakkabı-bot, saraciye ve çadır gibi ürünleri NATO standartlarında üreten ve bunları Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanında Avrupa, Orta Doğu, Körfez ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleriyle birlikte UNICEF, Kızılhaç gibi uluslararası kuruluşlara satan ve kendi alanında en son teknoloji, malzeme ve laboratuvar imkanlarına sahip olan YAKUPOGLU AŞ, 5. kez ISAF FUARI’na katılım gösterecek.

 

14-17 Eylül’de IFM 11. holde yerini alacak YAKUPOGLU AŞ, YDS markasıyla EN ISO 20345 ve EN ISO 20347 standartlarında en son teknoloji ile üretilmiş yeni iş güvenlik ayakkabılarını sergileyecek.

 

Tüm ürünlerini, İngiltere’de bulunan SATRA Ayakkabı Teknolojisi Merkezi’nin laboratuvarlarında test ederek onaylatan YDS, kendi sektöründe CE standartlarına uygunluk etiketi ile ihracat yapan, uluslararası pazarda rekabet eden ve akredite bir laboratuvara sahip kendi sektöründeki tek Türk Markasıdır. Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren firma, bünyesinde bulunan mühendisler, tasarımcılar ve uzman teknik personeli ile yüksek kaliteli, dayanıklı, tüketiciye odaklı ürünleri tasarlamaya 2017 yılında da devam ediyor.

 

Yakupoğlu AŞ standını 14-17 Eylül’de 11. holde ziyaret edebilirsiniz.