Lion Technology ISAF’a katılıyor! – ISAF

Lion Technology ISAF’a katılıyor!

25 yıllık bilgi birikimi ve kurum tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre zarfında; analiz yazılım sistemleri başta olmak üzere güvenlik alanında öncü ürünleriyle hizmet veren Lion Technology, şehir güvenlik yönetimi, kamera güvenlik ve zayıf akım sistemleri, plaka ve yüz tanıma sistemleri, geçiş kontrol ve engel sistemleri, kişi sayma, dashboard raporlama ekranı, alarm pop-up ile sesli ve görsel uyarı sistemi gibi çeşitli özelliklere sahip yazılım çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, benzersiz sanal çit uygulamalarıyla da güvenlik alanında fark yaratmaktadır.

Tarık Arslan / Lion Technology / Yönetim Kurulu Başkanı
ISAF 2022 yılından bu yana katılım sağladığımız, sektörün öne çıkan markaları ile şirketleri aynı platformda buluşturan ve ziyaretçiler ile iş geliştirebildiğimiz Türkiye’deki en önemli fuardır. ISAF Fuarı, güvenlik ve savunma sektöründeki firmalar için iş fırsatları yaratmanın yanı sıra sektördeki gelişmeleri takip etme ve iş ilişkilerini güçlendirme konusunda önemli bir rol oynar.

TRASSIR ürünlerine ilişkin bu sene için geliştirilen yeni yazılım seçeneklerimizi ve çözüm önerilerimizi sunacağız.

ISAF’ta tanıtacağımız ürünlerle ilgili olarak; video yönetim sistemi (VMS), yüz tanıma, plaka tanıma, kişi ve araç sayma, sanal alan ihlali, İSG analitikleri, kasa POS entegrasyonu- active POS vb. CCTV görüntü işleme yazılımları yer alacaktır.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Lion Technology’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.