MTA Güvenlik Sistemleri ISAF Fuarı’nda yerini alıyor! – ISAF

MTA Güvenlik Sistemleri ISAF Fuarı’nda yerini alıyor!

MTA Güvenlik Bilişim Teknolojileri, 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulduğu günden bugüne savunma sanayi ve diğer güvenlik alanlarında öncü ürünler sunarak endüstriyel keşif ve gözetleme sistemleriyle, görüntü izleme merkezlerinden şehir güvenlik yönetimine, kamera güvenlik sistemlerinden plaka/yüz tanıma ve geçiş kontrol sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Özellikle Savunma Sanayi Başkanlığı, Millî Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü gibi kamu ve sivil kurumların kritik binalarını, tesislerini ve güvenlik bölgelerini daha akıllı ve güvenli hale getirmek amacıyla analiz odaklı yapay zekâ yazılımlarıyla çözümler sunmaktadır. MTA Güvenlik Bilişim Teknolojileri, Türkiye standartlarını belirleyen bir konumda olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Hüseyin Tığtepe / MTA Güvenlik Sistemleri / Yönetici
ISAF Fuarı’nda gerek firma tanıtımları gerek ürün tanıtımlarını olumlu görmekteyiz. Sektördeki yenilikleri yakından takip etme açısından önemli fırsat sunduğunu söyleyebiliriz.

ISAF’ta standımız dışında artı olarak bir aktivitemiz olmayacaktır.

Dahua Teknoloji tarafında ilerleyip termal kameralarımız ve güvenlik sistemleri üzerine ürünlerimizi hizmete sokacağız.

9-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta MTA Güvenlik Sistemleri’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.