Mavili Elektronik 16. kez ISAF’ta yer alıyor… – ISAF

Mavili Elektronik 16. kez ISAF’ta yer alıyor…

Mavili Elektronik, 1987 yılında Elektrik Mühendisi İbrahim Vacit Mavili tarafından kuruldu. 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri ürünlerinde ülkemizde ve uluslararası projelerde hizmet sağlayan bir firmadır.

Şirketin, ürünleri, AR-GE çalışmaları, üretim süreçleri, kalite kontrol prosedürleri, satış öncesi ve sonrası hizmetleri uluslararası standartlara uygun olarak değerlendirilmekte ve belgelendirilmektedir. Türkiye dışında 70’ten fazla ülkenin projelerinde tercih edilmektedir.

Teknoloji yangın ve gaz algılama ve alarm sistemlerinin yanı sıra, SPRVSR+ adını taşıyan farklı sistemlerin bir arada çalışabildiği merkezi izleme ve yönetim yazılımı sunmaktadır.

Şirket, yenilikçi ve kullanıcı dostu cihazlarla birlikte ASELSAN, Avigilon, AxxonSoft, Cathexis, Hanwha Techwin, Hikvision, Milestone, Qognify, Pelco, Rosslare, Schneider Electric, Vanderbilt gibi sektöründe lider markalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Osen Beste Koç / Mavili / Pazarlama Müdürü:
ISAF güvenlik sektöründe veya ilgili alanlarda ürün ve/veya hizmet geliştiren firmaları bir araya getiren son derece önemli bir fuar. Bu fuar, uluslararası olma niteliği ile prestijli bir etkinlik olarak kabul ediliyor.

ISAF 2024’te iç ve dış satış ekiplerimizin önemli misafirlerini ağırlayacağımız ve yeni ürünlerimizi tanıtacağımız bir fuar organizasyonu planlıyoruz.

ISAF 2024’te ATEX sertifikaları bulunan tehlikeli mahallere özel geliştirdiğimiz yeni cihazlarımızı, matematiksel modelleme teknolojisi barındıran yüksek hassasiyetteki aktif hava örneklemeli duman dedektörlerimizi, SPRVSR+ grafiksel izleme ve yönetim yazılımımızı, yeteneklerini, VMS, BMS, CCTV, Access Control vb. alanlardaki entegrasyonlarımızı tanıtmayı hedefliyoruz.

9-12 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Mavili Elektronik’ e verimli bir fuar geçirmesini dileriz.