Özak 34. kez ISAF’ ta yer alıyor..! – ISAF

Özak 34. kez ISAF’ ta yer alıyor..!

Özak, 1974 yılında Türkiye’nin önde gelen turnike üreticisi olarak kuruldu. Geçiş teknolojileri alanında turnike, road blocker, mantar bariyer, lastik kapanı ve kollu bariyer gibi ürün gruplarının üretimini gerçekleştiriyor. Şirket, 24.000 metrekarelik kapalı alana sahip tesislerinde üretimini sürdürüyor ve 80’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Gülşen Taşdemir / Özak / Pazarlama Müdürü:
Her yıl düzenlenen ISAF Fuarı’na katılmaktan gurur duyuyoruz. Bu fuar, sektörümüzdeki yenilikleri ve teknolojik ilerlemeleri ziyaretçilere sunma fırsatı sağlayan önemli bir platformdur. Hızla gelişen teknolojiler, ürünlerimizde ve sistemlerimizde sürekli değişim ve iyileştirmeler getiriyor. ISAF Fuarı, bu dinamik değişimi yakından takip etme ve sektördeki önemli gelişmeleri izleme imkanı sunuyor. Birçok önemli yenilik ve hareketlilik, bu fuar sayesinde sergilenmekte ve paylaşılmaktadır.

Beklentimiz, hedef kitlemizi daha yakından tanımak ve hizmetlerimizi bu kitlelerin ihtiyaçlarına uygun olarak şekillendirmektir. ISAF, bize bu fırsatı sunarken, aynı zamanda hedef kitlemizin de bizim ve ürünlerimizin farkına varmasına olanak tanıyor. Bu tarz fırsatların artarak devam etmesini diliyoruz.

2024 yılında ISAF’ta Türkiye pazarında satışını gerçekleştireceğimiz yeni ürünlerimiz olacaktır.

ISAF 2024’te tanıtılacak ürünler, ana imalatımız olan Yaya ve Araç Geçiş Kontrol Sistemleri’ne odaklanıyor. Yaya Geçiş Kontrol Sistemlerinde, Bel tipi, Boy tipi, Engelli Geçiş, Hızlı Geçiş ve Yüksek Güvenlik Turnikeleri gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Ayrıca, müşteri isteklerine göre tasarlanan Özel Üretim Turnikeler de yer alıyor. Araç Geçiş Kontrol Sistemlerinde ise, Road Blocker, Mantar Bariyer ve Araç Bariyerleri gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır.

9-12 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ISAF’ta Özak’a verimli bir fuar geçirmesini dileriz.