MESA GÜVENLİK SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İLE ISAF’TA

Alarm, CCTV ve teknolojik ürünlerle ilgili alanlarda faaliyet göstermek amacı ile kurulan Mesa Güvenlik, yeni ürünlerini ISAF Security Fuarı’nda sergileyecek.

Sektördeki büyüyen iş hacmi ve gelen talepler doğrultusunda kendi alanında uzmanlaşmayı ilke edinmiş olan Mesa Güvenlik, faaliyet alanlarını genişleterek ithalat, ihracat ve Türkiye genelinde dağıtım olarak sektöre geniş çaplı malzeme ve destek sağlayan bir firma olmuştur.

Güvenlik ve otomasyon alanlarında müşterilerine en ileri teknolojiyi, güveni ve yüksek kalite ile en uygun fiyatları sunmayı firma misyonu olarak benimsemiştir. Mesa Güvenlik, patentli olan markalarından VisionGuard, Cybervision, LifeSOS, Avenir adı altında satılan ürünlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

Ürünleri arasında; araç güvenlik sistemleri, güvenlik kameraları, DVR kayıt cihazları, NVR cihazlar gibi ürünler bulundurarak geniş bir yelpazede sektöre hizmet etmektedir.

Dünya güvenlik pazarındaki teknolojik yenilikleri ve son teknolojiyi aynı anda Türkiye pazarına taşımayı kendisine temel ilke edinen Mesa Güvenlik, ISAF Security Fuarı’nda yerini alıyor.