MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK 2. KEZ ISAF FUARI’NDA! – ISAF

MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK 2. KEZ ISAF FUARI’NDA!

BEREKET TEKNIK, 2004 yılında ISISAN (BOSCH TERMOTEKNİK) firmasının yetkili servisliğini yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Soğutma konusunda uzmanlaşmış olup, marka gözetmeksizin tüm soğutma cihazlarının satışını, uygulamasını, uygulama sonrası bakım ve servis hizmetlerini veren bir şirket haline dönüşerek, soğutma alanında taahhüt işleri yapmıştır. Büyümekte olan İnşaat Sektörü ve Kentsel Dönüşüm süreci inşaat firmalarına ‘MEKANİK TESİSAT’ olarak tek bir firma ile muhatap olma eğilimini getirmiştir. Bu gelişmeler sonucunda firma yeni bir atılım yaparak kendisi gibi konusunda uzmanlaşmış ve belirli referanslara sahip ısıtma, havalandırma, yangın, buhar ve sıhhi tesisat alanında faaliyet gösteren firmalarla bir araya gelerek, MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK çatısı altında birleşmiştir.

Bu sene 2. kez ISAF Fuarı’nda yer alacak olan firma, satışını yaptıkları ürünlerin cirosuna ISAF’ın katkı sağlayacağına inanıyor. Gelişime açık bir firma olarak MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK, “Endotermik Yangın Söndürme” alanında tek merci olmayı hedefliyor. ISAF Fuarı’nda firma standını ziyaret edecek olan fuar ziyaretçileri, herhangi bir yangın esnasında otomatik aktive olan ve ilk aşamada müdahale için tasarlanmış, “Endotermik Yangın Söndürme” ürünlerini inceleyebileceklerdir. ISAF Fuarı konusunda da fikirlerini sorduğumuz firma Genel Müdürü Yunus Karaman, “Firmamız için gerekli ve faydalı bir fuardır.” değerlendirmesinde bulunmuştur.

08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Multi Mekanik ve Mühendislik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.