LİDER YANGIN İLK KEZ ISAF FUARI’NDA!

1991 yılından sektöre adım atan Lider Yangın kalite, satış sonrası hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı vizyon olarak belirlemiştir. Sektöre yangın söndürme cihazlarıyla başlayan firma, yangın algılama ve otomatik yangın söndürme sistemleri, CCTV kapalı devre kamera sistemleri, iş yeri ve işçi güvenlik sistemleri, projelendirme, danışmanlık ve eğitim gibi hizmetleri de günümüzde bünyesine dahil etmiş durumdadır.

Lider Yangın’ın en büyük hedefi ise toplumun güvenli bir yaşam sürebilmesi için görev edindiği çalışmalarını daha da ileri götürerek devam ettirmektir.

2020 yılı itibari ile ilk kez ISAF Fuarı’nda katılımcı olacak olan Lider Yangın fuara özel çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. 8-11 Ekim 2020 tarihinde düzenlenecek olan ISAF Fuarı’na firma olarak güçlü bir giriş yapmayı planlayan Lider Yangın fuar tarihi yaklaştıkça değerli fuar ziyaretçilerini aydınlatmak adına projelerinden haberdar edecek. Sektörel olarak bölgenin en büyük fuar organizasyonu olan ISAF Fuarı ile yeni müşteri potansiyellerine ulaşmayı ve bu potansiyel müşteri ağına ürünlerini tanıtmayı hedefleyen Lider Yangın’ın ISAF Fuarı’na dair beklentileri pozitif yönde. ISAF Fuarı’nda otomatik yangın söndürme sistemleri HFC 227 FK.5.1.12.İnergen, karbondioksitli ve mikro söndürme sistemlerini tanıtacak olan Lider Yangın değerli ziyaretçilerini bekliyor olacak.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Lider Yangın’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.