KÜPÇELİK, SEKTÖRÜN FUARI ISAF’TA!

Küpçelik, hedeflerine sınır koymadan çelik sektöründeki çalışmalarına hızla devam ediyor. Misyon olarak tecrübeli personelleri eşliğinde, çok değerli müşterileri ile birlikte mutlu ve sağlıklı bir gelecek benimseyen Küpçelik, vizyonunu ise tüm ürün gruplarında uluslararası kalite standartlarında gelişmelere açık, etkili, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, tüketicilerin beklentilerini karşılayacak kalitede üretim sağlamak olarak belirlemiştir.

2020 yılında ISAF Fuarına 2.kez katılacak olan Küpçelik firmasının yetkilileri, ilk sene katıldıklarında gördükleri kalabalık ve sıcak ortam karşısında oldukça etkilendiklerini ifade ettiler. Bunun yanı sıra büyük küçük sektörün tüm firmalarına hitap eden bir fuar oluşu nedeniyle ISAF Fuarı’na olan beğenilerini dile getirdiler.

2020 yılına dair planlarını da sorduğumuz Küpçelik yetkilileri, “Alt sektör olarak kabinet piyasasında çoğalan oyuncular karşısında yıkıcı rekabet oluştuğundan, iç piyasada zararına satışlar görünüyor. Bu etkileri atlatma anlamında ihracat pazarlarını zorlayacağız.” şeklinde cevap verdiler.

Küpçelik standına uğradığınızda kabin ve raf sistemlerini rahatlıkla inceleyebileceksiniz.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Küpçelik’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.