HOBİ BİLİŞİM 3. KEZ ISAF FUARI’NDA!

Hobi Bilişim, kamu kurum kuruluşlarına ve özel sektör için bilişim ve güvenlik teknolojileri üzerine projeler üretmek amacıyla kurulmuştur. Sektörde yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile alanında kendisini ispatlamış markalı ürünler ile profesyonel çözümler sunmaktadır. Hobi Bilişim şirketinin ana faaliyet alanı Plaka Tanıma Sistemleridir. Türkiye’ de plaka tanıma yazılımlarını geliştiren öncü kuruluşlardan ve AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmalardandır. Her yıl genişleyen ve büyüyen kadrolarıyla bilgi paylaşımını ve sürekli öğrenme mantığını ayakta tutarak büyümeyi sürdürmektedirler.

Bu sene 3. kez ISAF Fuarı’nda yer alacak olan Hobi Bilişim, marka ve ürünlerini fuar ziyaretçilerine en verimli şekliyle sunabilmeyi hedeflemektedir. Fuarda Hobi Bilişim’i ziyaret edecek olan müşterileriyle birebir iletişim kurabilecek olmalarının avantajını değerlendirmek amacındadırlar. Fuara özel olarak, yeni geliştirdikleri plaka tanıma sistemlerini tanıtmayı planlamaktadırlar. Bu yeni ürünlerinin yanı sıra Hobi Bilişim standına uğrayacak olan ziyaretçiler otoyol, otopark, mobil, kantar, plaka tanıma sistemleri, ücretli otopark sistemleri, kontrollü geçiş sistemlerini inceleyebileceklerdir. ISAF Fuarı hakkında değerlendirmelerini de ileten Hobi Bilişim Genel Kordinatörü Ozan Darendeli, “ISAF, hem mevcut müşterilerimizle burada buluşma imkanı sağlarken hem de potansiyel müşterilerimizle tanışma şansı yaratıyor. Yeni geliştirdiğimiz ürünlerimizi sergileme ve tanıtma açısından çok verimli bir organizasyon ayrıca şehir dışından gelen misafirlerimizle yaptığımız görüşmeler çok faydalı oluyor.” şeklinde görüşlerini belirtti.

08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Hobi Bilişim’in verimli bir fuar geçirmesini dileriz.