SANAT TEKNOLOJİ ISAF’DA YERİNİ ALACAK!

Sanat Teknoloji, 2003 yılından bu yana güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanmış yerli sermayeli bir kuruluştur. Yazılım bilgi teknolojileri ile ilgili her türlü gereksinim ve probleme çözüm getirmektedir. Ayrıca güvenlik sektörü için alarm kontrol merkezi yazılımı, araç takip yazılımı ve mobil uygulamalar geliştirmektedirler.

“ISAF Fuarı, güvenlik sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getirerek, sektörün canlanması ve kalitenin artmasına olanak sağlıyor. Sanat Teknoloji olarak yerli ve milli üretim ve yazılımlarımız ile sektörümüzde tasarım, kalite ve kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerimizin hem ülkemizde, hem de dünyada kullanılan bir marka olabilmesi için gerekli yatırım ve çalışmalarımızı sektörümüze aktaramaya çalışmaktayız. Bu noktada ISAF Fuarı önemli bir alandır.” değerlendirmesi ile ISAF Fuarı hakkında düşüncelerini belirten Sanat Teknoloji Genel Müdürü Mustafa Bektaş bu sözleriyle fuarın önemine değindi.

ISAF 2020 ve yıllık hedefleri hakkında da bilgi veren Sayın Bektaş, “2020 yılının ilk çeyreği bitmeden, ARGE testleri devam eden Prosec kablosuz ürünlerimiz ve aynı anda 272 bölgede bağlanabilen panel satışlarımız başlayacaktır.  Prosec markasının yalnızca alarm paneli değil, aynı zamanda hem otomasyon cihazı hem de tamamen kablosuz bir akıllı ev sistemi olarak mümkün olan tüm elektrik donanımı ve elektronik cihazların yönetimini sağlayan bir ürün haline gelmesini sağlayacağız.” dedi.

ISAF Fuarı’nda Sanat Teknoloji standını ziyaret edecek misafirlerimiz Türkiye’deki Alarm Kontrol Merkezlerinin neredeyse %85’inin aktif kullandığı ‘MyAlarmsis Alarm Kontrol Merkezi‘ yazılımının güncellenen ve geliştirilen sürümünü inceleyebileceklerdir.

08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Sanat Teknoloji’nin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.