SÖNSAN, SEKTÖRÜN FUARI ISAF’TA!

Sönsan, yangın olaylarında insanların yaşayabileceği mağduriyeti en aza indirgemek ve daha güvenli bir yaşam sunabilmek amacıyla yola çıkan yangın tüpü ve yedek parçası tedarikçisidir. Ürettikleri ve sağlayıcısı oldukları ürünlerde en temelde iki hususu ele alırlar; güven ve son teknoloji. Yangın olayının bilincinde olan ve bu felaket anında önce insan güvenliğini sağlayıp sonrasında ise zararı en aza indirme konusunda ürünlerini geliştiren Sönsan yenilikçi üretim modeli ile kullanıcılarına güven vermenin mutluluğunu yaşıyor. 

ISAF Fuarı hakkında görüşlerini aldığımız Sönsan CEO’su Bülent Bekircan, “ISAF Fuarı’nı sektör açısından oldukça faydalı buluyorum. Hem üretici hem tüketici için çok önemli bir buluşma alanı. Bu yıl fuarda ihracat hacmimizi genişletip daha fazla yabancı alıcıya ulaşmayı hedefliyoruz.” şeklinde görüşlerini belirtti. Sönsan’ın 2020 yılında çizeceği yol haritası hakkında da bilgi veren Bekircan firma olarak yurtdışına açılma hedeflerinden ve bu noktada yürüttükleri çalışmalardan bahsetti. ISAF Fuarı’nda Sönsan standına uğrayacak olan ziyaretçilerimiz; Portatif yangın söndürme cihazlarını, otomatik söndürme sistemlerini ve yangın söndürme cihazlarının yedek parçalarını rahatlıkla inceleyebileceklerdir.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Sönsan’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.