OKİSAN ISAF’TA YERİNİ ALACAK!

Okisan 28 yıldır ‘’sağlıklı büyüme’’ prensipleri belli; Güçlü, güvenli ürünler sunmak, ticari hayatlarında dürüst ve samimi olmak, doğru zamanlamayla doğru yatırımlar yapmak, firma alt yapısıyla birlikte ürün yelpazelerini genişletmek, açılmadık pazarlara ve hedef kitlelere yönelmek, Okisan’ı daha ileriye taşımak için daha çok çalışmak mottosuyla hareket eden sektörün dinamik firmalarındandır.

24. kez düzenlenecek olan ISAF Fuarı’na 23. Kez katılacak olan Okisan fuarın veteran firmalarından olmaya devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu senede ürün gruplarını bayilerine, potansiyel müşteri gruplarına ve kurumlara en iyi şekilde aktarabilmek adına önemli bir alan olarak gördükleri ISAF Fuarı’nda ziyaretçi yoğunluğu beklemektedirler. Bu hususta ISAF Fuarı’nın değerlendirmesini de yapan Okisan yetkilileri, “İstanbul’da sektörün lider firma ve kurumlarını bir araya getirerek kaliteli bir ortamda buluşturan tek fuar.” söyleminde bulundular. 2020 yılına dair ISAF Fuarı özelinde ve uzun vade de planlarından da bahseden yetkililer bu konuda ise “yeni ürünlerimizi ve çözümlerimizi nasıl daha iyi bir şekilde bayilerimiz ve kurumlar ile buluştururuz, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diyerek son teknolojilik ürünler için çalışıyoruz. Bu noktada doğru hamleler yapmak istemekteyiz.” değerlendirmesini yaptılar. Bunların yanı sıra bu sene Okisan standına uğrayan ziyaretçiler, Güvenlik Kamera sistemleri, Intercom, Access sistemler, Lazer ve termal sistemlerini inceleme imkânı bulacaklardır.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Okisan’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.