ISAF 2020’DE ÇOK SAYIDA YERLİ ÜRETİCİ BOY GÖSTERECEK! – ISAF

ISAF 2020’DE ÇOK SAYIDA YERLİ ÜRETİCİ BOY GÖSTERECEK!

Güvenlik sektörünün vazgeçilmez buluşma noktası olarak, bu yıl bir kez daha sektörün kalbi 8-11 Ekim 2020 tarihlerinde ISAF Fuarı ile atacak.

Düzenlenmeye başlandığı 2000 yılından bu yana istikrarlı bir yükseliş gösteren ve katılımcılarına değer katan ISAF Fuarı, geçmiş yıllara oranla 2020 organizasyonunda ihracatı daha fazla ön plana çıkartacaktır. Yerli üreticilerimizin yurtdışına daha fazla ihracat yapmasına da katkı sağlamayı amaçlayan ISAF Fuarı, yurtdışından çok daha fazla sayıda alıcı heyet ağırlamayı planlıyor.

Yıllar içinde kazanılan tecrübeler ve kurulan iş ilişkileriyle artık tam anlamıyla olgunluk dönemini yaşayacak olan ISAF Fuarı, 2020 yılına ilk gün hissedilen heyecanla hazırlanıyor. Yurtiçinden ve yurtdışından sektörün en büyük marka ve firmalarının katılımcısı olduğu fuarda, bu yıl yapılan çalışmalar ile yabancı alım heyetleri ve yabancı ziyaretçi sayında büyük bir artış olması bekleniyor. Buna ek olarak son yıllarda gelişen yerli üretim ve bu alanda ciddi yatırımlar yapan firmalarımızın dünya çapında etki yaratacak kalitedeki üretimleri ile ciddi iş ortaklıklarına ortam oluşturacak bir ISAF Fuarı olması bekleniyor.

Güvenlik sektörünün 360 derece ele alındığı Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı güvenlik fuarı ISAF 8-11 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezinde.