TEKNOPALAS ISAF FUARI’NDA YERİNİ ALACAK!

Teknopalas Yüksek Teknoloji Sistemleri, 2005 yılında RFID/IOT Teknolojileri üzerine ürün ve çözüm geliştirmek amacıyla kurulmuş ve kuruluşundan bu yana yurtiçi ve yurt dışında yüzlerce projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Teknopalas’ın başarı şifrelerinden bazıları arasında, müşterilerine özel ihtiyaç ve çözüm analizlerini yapması ve geliştirdiği teknoloji ile bu ihtiyaca uygun çözümleri sunması yer almaktadır. Sağladığı çözümlerle iş verimliliğini arttırmayı, müşterilerine tasarruf ettirmeyi, daha fazla zaman ve kazanç sağlama hedefleyen Teknopalas, aynı zamanda müşterilerinin hedefleri doğrultusunda çalışmayı prensip edinmiştir. Buna ek olarak sahip oldukları deneyim ve uzmanlıkları projelerine titizlikle yansıtmaya çalışan bir firmadırlar.

ISAF Fuarı hakkında görüşlerini de belirten Teknopalas yetkilileri, “ISAF Fuarı’nı özellikle güvenlik sektöründe hem yerel hem de global pazarda bayi kanallarına ulaşım sağlayabildiğimiz bir fuar organizasyonu olarak görüyoruz. Yerel ve global de( özellikle MENA bölgesinde) faaliyet gösteren entegratör firmaların fuara katılımını bizim gibi üretici seviyesinde olan firmalar için oldukça önemli.” yorumunu yaptılar. Ayrıca bu yıl ISAF 2020’ye özel çalışmalarda yapacak olan Teknopalas özellikle farklı sensörleri üzerinde barındıran yeni nesil cihazlarını ISAF Fuarı’nda müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor. Patent başvuruları yapılmış, Türkiye’de tasarlanıp üretilen bu yeni nesil IOT ürünleri ile özellikle yurtiçi ve yurtdışı entegratör firmalara ulaşıp yeni pazarlarda iş birliği yapmakta yine hedefleri arasında.

Teknopalas standını ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz ürün grupları ise; Yeni nesil kablosuz geçiş kontrol cihazları ve personel bileklikleri, özellikle güvenlik alanında faaliyet gösteren firmalar için önemli bir yenilik olacağı kanaatindeler. Aynı şekilde akıllı fabrika otomasyonları geliştiren partnerleri için geliştirdikleri kablosuz IO cihazları ve tüm bunları yönetebilecekleri bulut tabanlı platformu yazılım geliştirme kabiliyeti olan firmalara IOT alanında yeni fırsatlar doğuracağı inancındalar. HGS çözümleri üreten firmalar için yeni model araç camı etiketleri ve antenleri bu alanda sahadaki klasik Made-in-China ürünlerine alternatif olabilecek nitelikte diğer ürünleridir.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda Teknopalas’ın verimli bir fuar geçirmesini dileriz.