KOLAGOM ISAF FUARI’NDA!

KOLAGOM markasını daha büyük hedeflere ulaştırmak için piyasaya sürdükleri tüm sıvı yangın söndürme köpüklerinin üretimini ülke ve dünya standartlarına uygun yapan KOLAGOM, üretimlerini TSE belgeleri ile entegre olarak gerçekleştirmektedir. Tüm sektörlerdeki kuruluşlara sıvı yangın köpüğü olarak KOLAGOM markalı; Sentetik(İnorganik) Köpükler, Protein(Organik) Köpükler, Yangın Söndürme özel ürünleri ile A, B, C, D, E, F/K sınıflarına uygun olarak çözümler sunan ve teknik olarak her türlü desteği çok yönlü iletişim sağlayan bir firmadır. Müşteri-tedarikçi-çalışan dayanışması, güveni ve memnuniyetini arttırarak büyümeyi hedeflemektedirler.

Bu sene 8. kez ISAF Fuarı’nda yer alacak olan KOLAGOM ISAF Fuarı’nı pazara açılabilmek için çok önemli bir fırsat olarak görüyor. ISAF Fuarı’nda yangın söndürme kimyasallarını sergilemeyi planlayan firma yetkilileri ayrıca yeni bir müşteri portföyü kazanıp yurtdışı pazar araştırması yapmayı hedefliyor.

8-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda KOLAGOM’un verimli bir fuar geçirmesini dileriz.