KOD ELEKTRONİK ISAF FUARI’NDA YER ALMAYA DEVAM EDİYOR!

2003 yılında kurulan KOD Elektronik Güvenlik Sistemleri elektronik güvenlik sistemlerinde CODE Security Technologies markası ile üretim yapmaktadır. 2007 yılında Yangın Alarm Sistemleri tasarımına ve üretimine başlayan Kod Elektronik, yıllar içerisinde kendini geliştirerek Adresli Yangın Alarm Sistemlerini de ürün yelpazesine eklemiştir. Tüm dedektörler, cihazlar, yazılımlar, donanımlar ve sistemler firma bünyesinde Ar-Ge olanakları sonucunda geliştirilmekte, üretim uluslararası standartlarda Yüzey Montaj Teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.

Kod Elektronik sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Elektronik Güvenlik ve Yangın Alarm Sistemleri konusunda da teknoloji geliştiren bir firma olma yolundadır. Cihaz tasarımlarında fonksiyonlarını destekleyen formlar kullanarak ürünlerini oluşturmaktadırlar. Kalite kontrol, kullanıcı dostu kullanım, hızlı servis ve garanti firmanın başarısında büyük yer tutmaktadır.

Sektörde hak ettiği yeri bulmayı amaçlayan KOD Ltd. Türkiye pazarında ve uluslararası pazarlarda seçkin çalışma ortakları ile beraber her geçen gün büyümektedir.

ISAF Fuarına 15. kez katılacak olan KOD Elektronik fuarda, üretimini yaptıkları yangın algılama ve kontrol sistemleri ekipmanlarını ve yazılımlarını tanıtacak. Bunun yanı sıra ISAF 2020’ye özel bir çalışma olarak da, ar-ge çalışmalarını devam ettirdikleri ürünlerinin tanıtımını yapmak için fuar tarihine kadar hazır bir hale getirmeyi hedefliyorlar. KOD Elektronik olarak katılım sağladıkları her fuar da olduğu gibi 2020 ISAF Fuarında da yenilikçi ürün portföyü ile katılım sağlamak planları arasında üst sıralarda yer alıyor. Genel yıl planlarının merkezine ise özellikle Avrupa’yı koyan KOD Elektronik 2020 senesi içerisinde çok daha fazla yurtdışı fuar katılımı sağlayacak.

ISAF 2020’den beklentilerinden de bahseden KOD Elektronik Genel Müdürü Ferhan Güven, ‘’KOD Elektronik olarak yurtiçinde, sektörün öncü firmalarının hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamak ve ortak bir çalışma alanı yakalamak amacındayız. Yurtdışında ise öncelikli amacımız yerli üretim yaptığımız ürünleri daha yaygın kullanım alanı yaratarak ülkemizi yurtdışı pazarında güçlü bir seviyeye çıkartmaktır. Bu noktada ISAF Fuarını önemli buluyoruz.’’ dedi. Ayrıca Ferhan Güven ISAF Fuarı’nın dünyanın sayılı fuar organizasyonlarından biri olduğunu, katılımcı firmalara yurtiçi ve uluslararası pazarda önemli bir katkı sağladığını da özellikle belirtti.

 08-11 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISAF Fuarı’nda KOD Elektroniğin verimli bir fuar geçirmesini dileriz.