NEUTRON 9. KEZ ISAF’A KATILIYOR

Video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir Neutron Güvenlik Teknolojileri, 9. Kez ISAF’a katılıyor.

Neutron, Türkiye’nin çok önemli kurumları ile çalışarak yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucunda IP Network kamera sistemi ve X-Ray güvenlik sistemleri konusunda kaydettiği yeni gelişmeleri ilk defa ISAF 2019’da ziyaretçilerle buluşturacak.

Aynı zamanda ürün gruplarından olan, IP Network Kamera Sistemleri ve Kayıt Cihazları, Analog HD kamera sistemleri ve Kayıt Cihazları, Network Hırsız Alarm Sistemleri, X-Ray Bagaj Tarayıcı ve Araç altı Görüntüleme Sistemleri, IP Interkom Sistemleri’ni de standlarında tanıma imkanı sunacaktır.

Neutron CFO’su İlhan YEŞİLMEN, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “ISAF Fuarı bizi ulaşmak istediğimiz müşteri kitlesine en hızlı ve kesin sonuçlarla ulaştıran tek organizasyondur diyebiliriz. ISAF’ın katılımcı kalitesi, ziyaretçi sayısı olarak gerekenin üzerinde bir hizmet kalitesine sahip olduğuna inanıyoruz.”