NICE 2. KEZ ISAF’TA

1996’da Nice Türkiye olarak Panjur ve Kepenk Sistemleri üzerine kurulup Bariyer Sistemleri, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Motorları, Motor Aksesuarları ürünleriyle gelişen İtalyan firma, bu yıl 2. Kez ISAF Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Nice, günümüzde teknolojik gelişmelerin hızına paralel olarak sürekli güncellenen ve yenilenen ürün portföyü sayesinde; konut, ticari ve endüstriyel dahil olmak üzere bina otomasyon alanlarındaki çözümlerini ISAF’a özel olarak sergilemeyi planlamaktadır.

Bu özel çalışmanın yanı sıra akıllı telefon ile kontrol edilebilen, evin içinde ve dışında tüm elektrikli cihazları yönetmeye imkan sağlayan Alarm ve Akıllı Ev sistemi, yüksek güvenlik ihtiyacını karşılayan çarpışma testli bariyer sistemi, geçiş kontrol ürünleri, motorlu perde, panjur ve tente otomasyon sistemlerinin de tanıtımını yapacaktır.

Nice, Genel Müdürü Barış ULUS, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “ISAF sektörde istikrarlı bir şekilde süreklilik sağlamış, ziyaretçi ve katılımcıların beklentileri doğrultusunda şekillenen ve zenginleşen bir fuar. Katılımcıların yalnızca fuar esnasında değil sonrasında da ziyaretçiler ile ticari bağlantı kurmasına olanak sağlayan bir mecra. Sektörün öncü firmalarının katılımı ve yüksek ziyaretçi profili sayesinde organizasyon ve geri dönüş anlamında beklentilerimizi karşılamaktadır.’’