NEUTRON GÜVENLİK STAR SERİSİ IP KAMERALAR VE NVR KAYIT CİHAZLARINI TANITACAK

Dünyanın önde gelen gelişmiş video gözetim çözümü tedarikçisi Neutron Güvenlik, son teknoloji ürünleri ile ISAF 2015’te yerini alıyor.

Neutron Güvenlik ürünleri arasında analog kameralar, IP görüntülü diafon sistemleri, IP kameralar, AHD kayıt cihazları, gibi pek çok alternatif bulundurmakta. ISAF 2015’te yeni ürünleri olan Star serisi IP kameralar ve yine Star serisi NVR kayıt cihazları ile ön planda olacak. Neutron Güvenlik, bu gelişmiş çözümler ile güvenlik sektörüne son teknolojiyi getirerek, uygun maliyette alternatif güvenlik ürünlerini sektörle buluşturacak.

Her yıl satış gelirinin %10’unu Ar&Ge’ye ayıran Neutron Güvenlik, Ar&Ge çalışmalarında yüksek kaliteye ve performansa sahip son teknoloji ürünleri piyasaya sunan 2000’den fazla personele sahiptir. Geniş çapta kullanım alanına sahip olan Neutron Güvenlik ürünleri, Şanghay World Expo, Kremlin Sarayı, Londra Metrosu gibi sayısız pek çok büyük projede yer almaktadır.

Neutron Güvenlik, yeni ürünleri ile 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ISAF 2015’te, 9.Hol A-735 numaralı alanda yerini almaya hazırlanıyor.