GENET GENEL ELEKTRONİK ZENGİN ÜRÜN YELPAZESİNİ SEKTÖRLE BULUŞTURUYOR

Uzun yıllar veri ağları, haberleşme ve elektronik güvenlik alanlarında faaliyet göstererek deneyim kazanmış olan Genet Genel Elektronik, yeni ürünleri ile ISAF 2015’te yerini alıyor.

Genet Genel Elektronik ürünleri arasında IP kameralar, network video kaydediciler, network görüntüleme yönetim yazılımları, kablosuz iletim ürünleri gibi pek çok alternatif bulundurmakta. ISAF 2015’te ürün yelpazesine eklediği yeni ürünleri ve HDIP video ve HDTV çözümleri ile birlikte hareketli HDIP kameraları ile ön planda olacak. Genet Genel Elektronik, ürün yelpazesine eklediği bu ürünler ile sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam edecek.

2002 yılından itibaren alanındaki lider üretici ve teknoloji geliştiricisi firmalar ile işbirliğini yürüten Genet Genel Elektronik dünya çapında pek çok firmanın Türkiye genel distribütörlüğünü ve ihracatçılığını halen başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Genet Genel Elektronik, sektörün ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri ile 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ISAF 2015’te, 9.Hol A-330 numaralı alanda yerini alacak ve ziyaretçilerini konuk edecektir.