READEN ELEKTRONİK YENİ ÜRÜNLERİ İLE ISAF’TA

Dünyada gelişen güvenlik teknolojileri ile paralel ve tüketicilerin güvenlik gereksinimlerini karşılayacak çeşitlilikte ürünlere sahip olan Readen Elektronik ISAF 2015’te yerini alıyor.

Readen Elektronik ürünleri arasında bulunan Walkertone güvenlik kameraları, Walkertone NVR kayıt cihazları, plaka tanıma sistemleri gibi pek çok alternatif bulundurmaktadır. ISAF 2015’te Walkertone firmasının yeni ürünlerinden olan plaka tanıma sistemleri ile ön planda olacak. Readen Güvenlik, güvenlik sektörüne getireceği yeni çözümler ile sektörün gelişimine yön verecek.

Readen Elektronik, sektörde kazandığı tecrübe ve geliştirdiği bayilik sistemi ile müşterilerinin menfaatleri doğrultusunda, memnuniyet odaklı çalışmalar ve stratejiler geliştirmektedir. İş ortakları ile gelişerek büyüme hedeflerine ulaşan Readen Elektronik, hayatı kolaylaştıran ve sektöre verimli çözümler üreten bir firma olarak Türkiye pazarında yer almaktadır.

Readen Elektronik, 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISAF 2015’te, 11.Hol C-310 numaralı alanda yerini alacak.