ÖLÇSAN, ISAF FUARI’NDA 5. KEZ YER ALIYOR

Yazılım, donanım ve entegrasyonda yerli ve milli tasarım ve üretim ilkeleriyle 46. yaşını devirmiş Ölçsan, 5. kez ISAF Fuarı’nda yerini alacak.

Öncelikli hedefleri, yaşadığımız çağın ihtiyaçlarına ve sorumluluklarına uygun olarak çalışmalar yaptıkları “Akıllı ve Güvenli Şehirler” çözümlerini ve “City on Cloud” platformunu ziyaretçilere anlatarak farkındalık oluşturmak olan Ölçsan, sistem güvenliği hakkında gerçek zamanlı durumsal farkındalık sağlayarak denetleme ve kontrolü sağlayan, güçlü kimlik doğrulama özelliğine sahip özel ürünleri olan K!M STMS – Entegre Güvenlik Yönetim Platformu’nu ISAF’ta sergileyecek.

Türk yazılımcı ve mühendisleri tarafından üretimi gerçekleşen K!M pozitif ve alt markaları K!M SAA, K!M STMS, KİMO, FalconEYE 3D, EagleEye, K!M pozitif KD1000-FP Desktop, K!M pozitif PDi Flex, K!M pozitif PDi Mobil tanıtılacak. Bununla birlikte Morpho, HID, AGASY (Akıllı Genel Aydınlatma Sistem Yönetimi), EyeLock ve EyeVerify markalarının geçiş kontrol, biyometri, akıllı kartlar, çevre ve sınır güvenliği alanlarında kullanılan ürünleri ve uygulamaları da dört boyunca Ölçsan standında ilgilileriyle buluşacak.

Ölçsan Genel Müdürü Burak SONDAL, ISAF Security Fuarı ile ilgili: “Dünyanın elektronik güvenlik sistemleri sektörünü bir araya getiren ISAF Security Fuarı alanının önemli organizasyonu olma özelliğini yıllardır koruyor. Düzenlendiği ilk yıldan itibaren sürekli fiziksel büyüme gösteren ISAF, her geçen yıl kalite anlamında da büyüyen bir fuar olma özelliğini taşıyor. Fuar, katılımcıların ve ziyaretçilerin sektördeki gelişimleri ve yenilikleri takip etme fırsatını yakaladığı bir buluşma noktası olarak yeni ilişkilerin temelinin atılmasını sağlıyor.”