ÖZGÜVEN ISAF FIRE&RESCUE FUARI’NDA!

Özgüven firması 14-17 Eylül 2017tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (IFM) 9, 10 ve 11. Hollerde gerçekleşecek olan 21. Uluslararası Fire&Rescue (Yangın, Acil Durum ve Arama Kurtarma Fuarı) katılımcıları arasındaki yerini aldı.

 

Yangın söndürme ve yangın güvenlik sistemleri sektöründe üstün kalite anlayısıyla hizmet vermekte olan Özgüven, yangın söndürme tozu, yangın söndürme tüpleri, yangın söndürme cihazları, yangın söndürme sistemleri, yangın tesisatları, yangın kapıları, yangın merdivenleri, yangın projeleri ve yangın eğitim ve tatbikatları konularında hizmet veriyor.

 

Yangın ile ilgili A’dan Z’ye her şeyi ürün ve hizmetleri sayesinde kullanıcılara ulaştıran firma, insanların yaşadığı ve faaliyet gösterdiği her türlü oluşumu hedef kitlesi olarak nitelendiriyor.

 

Faaliyet gösterdiği tesis ve yapılar arasında bankalar, okullar, fabrikalar, imalathaneler, otoparklar, restoran ve kafeler, hastaneler, iş merkezleri, AVM’ler ve siteler yer alıyor. Anadolu Bank, Habaş Holding, Özemek Plastik ve Siltaş, referansları arasında bulunan firmalardan bir kaçı.