SİSAR MÜHENDİSLİK 21.ISAF FIRE&RESCUE FUARI’NDAKİ YERİNİ ALDI

1998 yılından bu yana uzmanlık alanı olan Yangın Mühendisliği ve Yangından Korunma konularında hizmet veren Sisar Mühendislik, 2017 ISAF Fire&Rescue katılımcıları arasındaki yerini aldı.

 

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri, Sulu / Köpüklü / Gazlı Yangın söndürme sistemleri,

Otomatik Söndürme Distemleri, Yangın Danışmanlığı, Yangın eğitimi ve proje konularında hizmet vermekte olan firma, 21. ISAF Fire&Rescue Fuarı’nda Amerika menşeili Tyco firmasının ve Yunanistan menşeili Firepro firmasının yangın algılama ve söndürme sistemlerini sergileyecek.

  

Distribütörlüğünü yapmakta  olduğu FirePro markasının sistemi olan Aerosol Gazı Söndürme Sistemi başta olmak üzere, distribütörlüklerini yaptığı diğer firmalardan TYCO (Yangın Algılama Sistemleri ve Yangın Söndürme Sistemleri) ön planda tutulacak sistemler arasında yer alacak. Bunun yanı sıra Sisar Mühendislik, danışmanlık ve eğitim konularındaki tecrübelerini de fuar alanında ziyaretçiler ile paylaşacak.

 

Üreticiden ziyade taahhüt firması olan Sisar Mühendislik’in sistemleri yangından korunma alanında hizmet veriyor. Özellikle, Elektriksel mahaller, kimyasal depolar, fabrikalar, araç söndürme sistemleri gibi alanlarda ön plana çıkan bu sistemler, başlıca hedef sektörü sanayii ve bunun yanında Oteller, AVMler ve Marinalar gibi yangının çıkabileceği her alanda aktif rol oynuyor.

 

Sektörel bazda otomotiv ve tekstil sanayii başta olmak üzere, gıda, kimya ve enerji sektörü de firmanın referansları arasında yer alıyor. Sisar Mühendislik, hizmet verdiği firmaların yangından korunum sistemleri taleplerine proje çizilmesinden başlayarak, risk analizi, taahhüt (mekanik – elektronik), periyodik bakım, montaj, servis, malzeme teminine kadar anahtar teslim hizmet veriyor.