Reqasmart 2. kez ISAF’ta yerini alıyor! – ISAF

Reqasmart 2. kez ISAF’ta yerini alıyor!

Reqasmart Akıllı Ev Sistemleri, Reqatech Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının akıllı ev sektöründe faaliyet gösterdiği markasıdır.

Reqasmart firmasının amacı, akıllı ev ürünlerini daha uygun fiyatlarla tüketicilere ulaştırmaktır. Mart 2022 tarihinde ITEAD firması ile yapılan sözleşme ile Sonoff’un Türkiye pazarındaki tek yetkili distribütörü ve servis sağlayıcısı olmuştur.

Umur Ercan / Reqasmart / Firma Sahibi:
ISAF 2023’te yapılan organizasyonda birçok iş birliğine imza atmış olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bu yıl da katılım sağlayacağımız ISAF Fuarı’nda başarılı bir fuar geçirmeyi umarız.

ISAF Fuarı, sektördeki yenilikleri keşfetmek, yeni ürünleri incelemek ve sektördeki diğer firmalarla tanışmak için harika bir fırsat sunuyor. Bu yıl, fuar boyunca yeni iş birlikleri kurmayı ve mevcut portföyümüzü genişletmeyi hedefledik.

Bu yılki ISAF Fuarı’nda, temsilciliğini yaptığımız markayı daha yakından tanıtmak için yeni kataloglar, yeni broşürler ve ürünlerimizi standımızda sergileyeceğiz.

Reqasmart’ın ISAF Fuarı’nda tanıtacağı ürünler arasında, distribütörlüğünü yaptığı Sonoff markasının akıllı ev sistemleri ürünleri bulunmaktadır. Akıllı ev sistemleri ürünleriyle ilgili olarak kurulum ve montaj hizmetleri konusunda tanıtımlar yapmayı planlamaktadır.